CAREER

A Cactus Cubes munkatársat keres 3D modeling, shading, lighting munkakörökre azonnali kezdéssel!

Ha szeretnél a lentiekhez hasonló termékbemutató anyagokon dolgozni,

jártas vagy Blenderben és bírod az otthoni munkát jelentkezz hozzánk.

Magunkról:

Fiatal csapat vagyunk, mégis sok év vállalkozási és még több munkatapasztalat áll mögöttünk. Túlnyomó részben külföldre dolgozunk, otthoni munkavégzéssel.
Fő profilunk termékbemutató animációk, képek készítése, esetenként építészeti környezetben. Célunk a legmagasabb minőség elérése, ezt szem előtt tartva bővítenénk csapatunkat.

Feladatok:

  • – Kapott referenciák értelmezése, implementálása
  • – Termék modellek elkészítése Blenderben (3D modeling)
  • – Elkészült modellek textúrázása, anyagozása (texturing, shading)
  • – Álló képek bevilágítása (lighting)

Követelmények:

  • – Blender készségszintű használata
  • – Önálló munkavégzés
  • – Magas motiváció, az állandó szakmai fejlődés iránti elkötelezettség
  • – Angol nyelv alapszintű ismerete
  • – Számlaképesség

Előnyök:

  • – Építészeti modellek, környezetek készítése
  • – Textúrák előkészítése
  • – Adobe termékcsalád ismerete (PS, AI, AE, PR)
  • – Animáció

Mit ajánlunk:

  • – Versenyképes fizetés
  • – Rugalmas, támogató munkakörnyezet
  • – Folyamatos munkavégzési lehetőség

Mit küldj:

  • – Bemutatkozó / motivációs levél
  • – Önéletrajz
  • – Szoftverismeret
  • – Portfólió
  • – Fizetési igény

A jelentkezéseket emailben várjuk az info@cactuscubes.com címre 3d artist tárggyal